Хенд мейд Новорічні атласні стрічки
    < немає товарів >

- Стрічки

Новорічні атласні стрічки оптом та в роздріб.

Новорічна атласна стрічка для декору

Найкраща пропозиція для вас напередодні новорічних та різдвяних свят! Новорічна атласна стрічка оптом та в роздріб доступна за дуже привабливими цінами: від 18 грн за одну бобіну. Ми пропонуємо вам купити якісну сировинну продукцію для створення унікальних виробів своїми руками.

Інтернет-магазин «Zakolka» щодня працює над удосконаленням послуг. Зробити широкий асортимент, який постійно оновлюється, – одне з головних завдань нашої команди. Продаж продукції виконується лише за обґрунтованою вартістю.

Спеціально вам недорога новорічна атласна стрічка доступна оптом і в роздріб. Ширина дорівнює 25 мм, а довжина – 23 м. Універсальність її розміру дає можливість застосовувати виріб і у створенні оригінальних бантів, і при оздобленні подарункових упаковок. А приємна ціна дає можливість замовити та купити хоч усі види в один момент!

Великий вибір для ваших виробів

У цьому розділі запропоновані стрічки із зображеннями сніжинок, сніговиків та ялинок. Кожна з моделей є як оптом, так і в роздріб. Атласні стрічки на новорічну тематику представлені у наступних кольорах:

  • червоний;
  • зелений;
  • білий.
  • Абсолютно всі новорічні односторонні стрічки. Малюнок нанесений на стрічку дуже якісно, не стирається з часом. Працювати з ними одне задоволення: приємні на дотик, легко піддаються будь-яким змінам, яскраві та насичені кольори, чіткий малюнок. А доступна ціна неодмінно порадує вас та ваш бюджет!

    Купити товар можливо оптом та в роздріб. Доставка здійснюється найкращими службами по всій Україні.