Хенд мейд Червоні стрічки
Сортування
по найменуванню
за ціною
Тейп стрічка LEA-0290

Тейп стрічки в червоному кольорі,, , Ціна вказана за одну бобіну, Поставляється по 1 бобіні (27м)

17.55 грн.

-

+

Тейп стрічка LEA-0291

Тейп стрічки в червоному кольорі,, , Ціна вказана за одну упаковку, Поставляється однією упаковкою по 12 бобіні (по 27м у кожній)

158.60 грн.

-

+

- Стрічки

Червоні стрічки оптом та в роздріб.

Витончені декорації з якісною червоною стрічкою

Атласні стрічки вже давно є досить простим, але невід'ємним атрибутом прикраси різноманітних виробів та свят. У нашому інтернет-магазині ви зможете купити червону стрічку оптом та в роздріб за найоптимальнішою ціною. Найкращої пропозиції вам не зустріти в Україні. Недорогі червоні стрічки пропонується у великому асортименті. У каталогах ви знайдете короткий опис товару, із позначенням вартості за відрізок або бобіну (в сантиметрах), довжина мотків стандартна. Усі стрічки відрізняються:
  • насиченим червоним кольором;
  • чудовим матеріалом;
  • двосторонньою робочою поверхнею;
  • відмінними якостями в експлуатації.
  • Придбання товару оптом та в роздріб актуальне як для організаторів свят та урочистостей, так і для любителів рукоділля.

    Купувати червоні стрічки оптом та в роздріб вигідніше у нас

    У нашому салоні ціни більш ніж демократичні, до того ж, регулярно діють програми знижок. Відправлена онлайн-заявка виконується в найкоротший термін. З усіх додаткових питань звертайтесь до наших менеджерів, які охоче розкажуть вам про всі особливості продажу оптом та в роздріб. Каталоги постійно оновлюються, тому слідкуйте за появою нових типів червоних стрічок та цінами. Багато постійних клієнтів – найкращий аргумент на користь вигідності наших умов!